Aktywnośc tego forum

A

Anonymous

Guest
Stare forum miało tę zaletę, że było tam pełno tematów i jeszcze więcej postów. Lubiłem czytać stare dyskusje sprzed mojej rejestracji, dostarczały mi one argumentów i ukształtowały mój światopogląd, więc składam Wam podziękowania :blush:. Sam piszę na innym forum, dyskutowałem też trochę na mikke fora w czasach sprzed rozłamu. Ale tu jest fajniej i ciekawiej :). Prawie w ogóle tu nie piszę, ale czasem zaglądam, zastanawia mnie jak pozyskać dla tego forum więcej użytkowników i to na jakich innych forach piszecie? Jak chcecie to podajcie linki, chętnie zajrzę.

Pozdrawiam!
 
OP
OP
A

Anonymous

Guest
Kiszka napisał:
frizona.pl - jest trochę oszołomstwa, ale przynajmniej sprawia to, że dyskusja jest ciekawsza i zabawniejsza :)

Mam tam konto i kilka postów ;-). Forum jest dosyć fajne, większy ferment myślowy niż tutaj - tak mi się zdaje. No bo jak do dyskusji zasiada akap i UPeRowiec, to co może wyjść :rolleyes:?
 

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 142
No cóż poradzimy na aktywność, skoro użytkownicy tego forum piszą na innych forach?
 
OP
OP
A

Anonymous

Guest
tosiabunio napisał:
No cóż poradzimy na aktywność, skoro użytkownicy tego forum piszą na innych forach?

Ja o polityce i ekonomii się już nagadałem na forach i w realu ;-). Czasami dla sportu w jakichś uczestniczę. Myślę, że tutaj użytkownicy mało piszą, bo myślą, że to przekonywanie przekonanych i wolą organizować akcje misyjne.

Myślę, że zawiniło też nieprzeniesienie bazy ze starego forum. Nie było technicznej możliwości, czy zbyt upierdliwe? Bo gdyby były stare posty to by wzrosła ranga forum, a tym samym ludziom chyba nie chce się pisać tego samego jeszcze raz.

Z czasem pewnie się rozkręci :).
 
OP
OP
A

Anonymous

Guest
Fajnie, że się ostatnio coś dzieje na forum. Trochę mnie nie było i mam dużo do czytania :).
 

whirlinurd

Member
556
19
forum jak forum ;) dla mnie trochę za mało kapitalistyczne... sklepu nie ma łe ;) gadżetów nie ma... książek i encyklopedii sierpologicznych nie ma ;) co tu zrobić aby zarobiło na siebie? iść w stronę "facebooka" który ma wady? czy w stronę second life? z wirtualnym bazarem? ;)
 

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 142
Nie narzekajcie. Na razie na forum zarabia inkTank. Gadżety by się rzeczywiście przydały, ale jak je sprzedawać kontr-ekonomicznie?
 

whirlinurd

Member
556
19
jak sprzedawać kontr-ekonomicznie? ;) na ryneczku? ;) ale to może być już oficjalnie! ;) są jakieś sklepy jak http://www.spreadshirt.pl/ pytanie kto zechce jakieś herezje na koszulkach i kubeczkach wydrukować? konkurs na hasła: "F* GOV" "ANTI-STATE" - "TAX go HELL" :) na to chyba jakieś maszyny trzeba kupić bo tak banned kicked kicked banned ;)

coltby.jpg
marketingowy "target" fani country? oj ;) co tam dobre i to... ;)
 
Do góry Bottom