Agora? Anarchia? Akcja?

Hanki

Secessionist
1 525
5 088
wksl.jpg


Stowarzyszenie Libertariańskie oraz Wirtualne Wydawnictwo Wiwo serdecznie zapraszają na spotkanie pt. Agora? Anarchia? Akcja? poświęcone Nowemu manifestowi libertariańskiemu Samuela Edwarda Konkina III.

W spotkaniu weźmie udział tłumacz Manifestu, Łukasz Kowalski.

Spotkanie odbędzie się w sobotę 11 marca 2017 r. a rozpocznie o godzinie 18:00 w Akademickim Inkubatorze Przedsiębiorczości przy ul. Górnośląskiej 4a, klatka IV, w sali konferencyjnej na 1. piętrze.

Serdecznie prosimy informować o spotkaniu, zapraszać i przybywać wespół ze swoimi rodzinami, przyjaciółmi oraz znajomymi.

Będziemy wdzięczni za poinformowanie drogą mailową wirtualnewydawnictwowiwo@gmail.com o zamiarze przybycia.
 
Ostatnia edycja:

Gie

Libnetarianin
219
490
Ja też chyba się wybiorę. Będzie ktoś jeszcze stąd oprócz mnie i aluzciego?
 

Alu

Well-Known Member
4 629
9 677
Temat identyfikacji wizualnej stanął w miejscu i teraz nie mamy pierścieni, żeby się rozpoznać
 

T.M.

antyhumanista, anarchista bez flagi
1 410
4 438
Prawdopodobnie ja, chociaż jeszcze boli mnie mózg po dzisiejszym wykładzie o pieniądzu i bankowości na SGH. Jeśli się pojawię będziecie mnie mogli rozpoznać po blondynce w okularach.
 

tolep

five miles out
8 555
15 441
Właśnie po raz kolejny spróbowałem przeczytać NML i znowu utknąłem w tym samym miejscu co zawsze

Do użycia przemocy dojdzie dopiero w momencie, gdy sprawa została już poddana arbitrażowi, zbadana i osądzona, a B wciąż odmawia zwrócenia skradzionej własności. (Do tego momentu udział B w sprawie mógł ograniczyć się do przyjęcia zawiadomienia o obronie prowadzonej w jego imieniu przez IB i zignorować je; wezwanie sądowe mogłoby zostać wydane dopiero po ogłoszeniu wyroku skazującego). Jednak PB oraz IB odstępują i B musi teraz stawić czoła zespołowi kompetentnych, skutecznych w zakresie odzyskiwania skradzionej własności fachowców. Nawet gdyby w tym momencie B wciąż opierał się z niemal szaleńczym zacięciem, zostałby prawdopodobnie zneutralizowany w najdelikatniejszy spośród możliwych sposób przez rynkową agencję ochrony, zabiegającą o dobry wizerunek publiczny i większą liczbę klientów – z samym B włącznie kiedyś w przyszłości. Nade wszystko PA musi działać tak, aby nie angażować w sprawę nikogo niezainteresowanego i nie naruszać własności osób trzecich.

B oraz IB muszą teraz odpowiedzieć za szkodę. Odpowiedzialność może być podzielona na trzy części: restytucję, preferencję czasową i koszt pojmania winnego.


#jprdl
 
Do góry Bottom