9-letnia dziewczynka zabija instructora za pomocą UZI. FAKE!?

Claude mOnet

Well-Known Member
1 033
2 337
Co myślicie o poniższym filmiku? Proszę niech wypowiedzą się eksperci od broni...

Jak dla mnie teza fakeowości trzyma się kupy, czyli podsumowując, instruktor żyje, jest w ukryciu, kasę zgarnęli rodzice dziecka i instruktor (50/50?). Dziecko nie ma traumy tylko dobrą zabawę (dostało nowy tablet, ale musi siedzieć cicho)...

Jedna rzecz mi nie pasowała w całości, jak bardzo doświadczony instruktor strzelecki mógł dać 9-letniemu dziecku UZI?! To jest wbrew wszelkiej logice!

 

Alu

Well-Known Member
4 629
9 678
Jedna rzecz mi nie pasowała w całości, jak bardzo doświadczony instruktor strzelecki mógł dać 9-letniemu dziecku UZI

Zaraz tam spisek. Mógł błędnie uznać że jest to bezpieczne, bo stoi tuż obok niej. Zła ocena możliwości dziecka i swoich, zdarza się. Może nie słyszał o wypadku, w którym 8 latek odstrzelił sobie głowę UZI podczas gun show w 2008 r. Tam też był certyfikowany instruktor.
 
D

Deleted member 427

Guest
Mógł błędnie uznać że jest to bezpieczne, bo stoi tuż obok niej.

Ale ten koleś złamał absolutnie wszystkie zasady obowiązujące na strzelnicy, w tym dwie fundamentalne:

1. The instructor never should have been off to one side or the other. It's called the 180-degree rule.
2. The automatic weapon should not have been fully loaded with a 30-round magazine. You start out with one round, and then move to two.

http://www.nj.com/gloucester-county...irl_in_arizona_uzi_accident_not_at_fault.html
 

Alu

Well-Known Member
4 629
9 678
Ten w 2008 też złamał, tylko zginał akurat dzieciak a nie on. I co z tego wynika, poza tym że ludzie łamią zasady bezpieczeństwa i czasem przez to ktoś ginie?
 
D

Deleted member 427

Guest
Ten w 2008 też złamał, tylko zginał akurat dzieciak a nie on. I co z tego wynika, poza tym że ludzie łamią zasady bezpieczeństwa i czasem przez to ktoś ginie?

Ja tam nie wierzę w żaden spisek. Przy każdej większej medialnej akcji z bronią Uniwersytet Youtube habilituje kolejnego profesora od analiz materiałów wideo.
 

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 986
Zaraz tam spisek. .
Co tak wylatujesz od razu ze słowem "spisek"? Przecież każde wydarzenie powinno się oglądać z różnych stron. Coś jak kostka Rubika. Jak chcesz ją ułożyć patrząc tylko na jedną ściankę? Nie optuję za fejkowością w tym konkretnym przypadku, ale nie powinno się z kopyta wykluczać na 100% takiej ewentualności.
 

Mad.lock

barbarzyńsko-pogański stratego-decentralizm
5 148
5 106
17 letnie doświadczenie i głupi błąd? Jak najbardziej możliwe.
Dźwięk strzałów? To zależy od akustyki i mikrofonu. Porównanie musiałoby być przeprowadzone w tym samym miejscu strzelnicy i nagrywane tym samym sprzętem z tej samej odległości. Dodatkowo przydałoby się nagranie airsoft-uzi.

W spisku musiałoby uczestniczyć sporo osób: dwie rodziny, strzelnica, szpital, ludzie od pogrzebu, w tym 9 letnie dziecko. Ja na ich miejscu bym po prostu czekał na wypadki i je nagłaśniał, a nie preparował i tak ryzykował.
 

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 142
Najlepsza jest analiza zmian wideo. Pistolet strzela i wydobywa się z niego dym, w klatce, w której widać też zmianę lufa skierowane jest już skośnie ku górze, stąd dym zasłania ten fragment tła. Ot cały spisek.

Mamy do wyboru dwie możliwości: instruktor popełnił błąd i zginął, albo spisek kilkunastu osób, łącznie z władzami, lekarzami, załogą helikoptera, etc., aby instruktor i rodzina zarobiła jakieś nieokreślone pieniądze.

Co na to Ockham?
 

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 986
17 letnie doświadczenie i głupi błąd? Jak najbardziej możliwe.
Bez dwóch zdań. Messner sięgnął po dziesiątki szczytów w górach wysokich i żyje, a na własnym zamku gdzie mieszka, popełnił błąd i spadł z gzymsu elewacji, w rezultacie czego złamał lub zwichnął girę. A Hermann Buhl? Pięciotysięczna od podnóża ściana Nanga Parbat zdobyta, a ten spadł w przepaść wraz z nawisem śnieżnym. Po chuj tam stał? Błąd mimo doświadczenia.
 
D

Deleted member 427

Guest
Odkopuję temat, bo Tim Wise, nazywający siebie obrońcą uciśnionych, antyrasistą i chodzącą empatią, napisał na fejsie, co powinno się robić z ludźmi, którzy uczą swoje dzieci posługiwania się bronią (w nawiązaniu do incydentu z 9-letnią dziewczynką i uzi):

Jeśli uważasz, że twoje dziecko musi strzelać z jakiejkolwiek broni, nie jesteś materiałem na rodzica. Twoje dzieci powinny zostać siłą wyrwane spod twojej opieki, na twoich oczach, podczas gdy ty będziesz wołał na pomoc Druga Poprawkę. Mówię poważnie. Świry od broni zasługują na to, by ich prewencyjnie zamykać.

[If you think your child needs to fire ANY weapon, let alone this one, you are not fit to have children. Your children should be forcibly ripped from your custody, in front of you, while you scream about the 2nd amendment or some such shit. Seriously...this is why gun nuts are worthy of pre-emptive detention.]

Koleś w ciągu ostatnich 3 lat był zapraszany do CNN ponad 25 razy w roli eksperta od spraw rasowych i wychwalania sprawiedliwości społecznej. Tutaj mówi, że za 40 lat Ameryka będzie rajem z połową populacji murzyńsko-latynoską i czasy prawaków są policzone.

 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 703
Tim Wise, nazywający siebie obrońcą uciśnionych, antyrasistą i chodzącą empatią, napisał na fejsie, co powinno się robić z ludźmi, którzy uczą swoje dzieci posługiwania się bronią (w nawiązaniu do incydentu z 9-letnią dziewczynką i uzi):

Jeśli uważasz, że twoje dziecko musi strzelać z jakiejkolwiek broni, nie jesteś materiałem na rodzica. Twoje dzieci powinny zostać siłą wyrwane spod twojej opieki, na twoich oczach, podczas gdy ty będziesz wołał na pomoc Druga Poprawkę. Mówię poważnie. Świry od broni zasługują na to, by ich prewencyjnie zamykać
Co za małpa. Obejrzałem ten materiał. Kurwica mnie wzięła. Taki piździec nawet jak mu Murzyni zrobią gang-bang na córce i ją zabiją, nawet jak zaćpani Latynosi rozwalą mu żonę i synów, to nadal będzie głosił swą zasraną ewangelię. To są te same parszywe geny, które mają komuchy, etatyści i islamiści. Jedyna nadzieja dla ludzkości, jak debil zginie w wypadku. Bo jak go jakiś snajper wyłączy, to czerwone świnie będą mieć męczennika.
 
Do góry Bottom