2-ga po JKM Krystyna Pawłowicz

M

Matrix

Guest


Jestem zachwycona językiem pani Krystyna Pawłowicz, nie wiem czy wy też ? Jej wystąpienia są ciekawsze , od znanych i nieco znudzonych wystąpień JKM a. Gdzie uchowała się taka kobieta, co sprawiło, że nie poddaje się obowiązującemu trendowi w polityce i tak daleko zaszła- dostała sią do Sejmu.
 

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 142
O kurde, transfobia? To strach przed tłuszczami trans? Muzyką trance? Stanem transu?
 

Nene

Koteu
1 094
1 689
Ja jakoś nie jestem do końca pewna czy Grodzka aby nie jest bardziej kobieca
 

Kacper Rupiński

Laureat Pokojowej Nagrody Nobla
100
34
O kurde, transfobia? To strach przed tłuszczami trans? Muzyką trance? Stanem transu?

Maciej, dobra uwaga. Sam kiedyś próbowałem zajarzyć czemu homofobia dotyczy akurat gejów. :p

Co do filmiku, to już chyba wiem gdzie wybierają się tak wcześnie rano emeryci z autobusu...
 
OP
OP
M

Matrix

Guest
Ja tam wolę panią Pawlowicz niż wyzwoloną panią Grodzką, JKM jakoś też boi się cyt " żeby Grodzkie go nie dotknęło", może warto jednak zaufać naturalnym ludzkim fobiom, niż na siłę próbować to zaakceptować, Ja osobiście w zamkniętym pokoju nie chciałabym zostać z Grodzkim, a z Pawłowicz nie miałabym obaw.
 

Cyberius

cybertarianin, technohumanista
1 441
36
Ja tam wolę panią Pawlowicz niż wyzwoloną panią Grodzką, JKM jakoś też boi się cyt " żeby Grodzkie go nie dotknęło"
Pawłowicz i Korwin nie znają historii łacińskiej cywilizacji, pierwszym znanym z przekazów transerem był Sporus -bagatelka żył 2 tysiące latek temu, a imperium zawaliło się od krześciajństwa a nie od transerów. Mało tego, wielu uważa że to mąż Sporusa /Sporusy wprowadził cywilizację grecką do Rzymu, i to dzięki niemu przeniknęła ona do cywilizacji europejskiej.

może warto jednak zaufać naturalnym ludzkim fobiom, niż na siłę próbować to zaakceptować.

naturalnym ludzim fobiom przed katotalibanem i jego fanatykami w stylu pani Pawłowicz? Jakie fobie ludzkie są naturalne?
 
OP
OP
M

Matrix

Guest
Anna Grodzka sympatyczna wydaje się tylko w sejmie w świetle fleszy, w otoczeniu innych posłów, jest nawet niewzwykła w dobrym tego słowa znaczeniu, ale spotkana przypadkowo np w toalecie, na basenie , w pociągu traci swój urok, jest fajna tylko na chwilę, na dłużej jako przymusowy kompan podróży, sąsiadka w miejscu zamieszkania traci swój urok i staje się nie do zniesienia jej obecność.
Nie chciałabym, aby transwescyci stali się czymś powszechnym i wartym uznania za coś normalnego. Włanczam tv a tu tranwescyta się wypowiada i mówi, że jest taki sam jak inni, nie, nie jest taki sam.
 

Alu

Well-Known Member
4 629
9 677
Anna Grodzka sympatyczna wydaje się tylko w sejmie w świetle fleszy, w otoczeniu innych posłów, jest nawet niewzwykła w dobrym tego słowa znaczeniu, ale spotkana przypadkowo np w toalecie, na basenie , w pociągu traci swój urok, jest fajna tylko na chwilę, na dłużej jako przymusowy kompan podróży, sąsiadka w miejscu zamieszkania traci swój urok i staje się nie do zniesienia jej obecność.

A skąd Ty to wiesz? Spotkałaś ją w pociągu?
 
D

decha_131

Guest
Szacunek dla pani Pawłowicz, w sumie jest moją bohaterką ostatnich dni. Oczywiście hejtowa przez kulturowych marksistów. Mają do tego prawo, a przekraczają granice wzywając szkołę wyższą do upomnienia tej pani, bo myśli dla nich nieprawomyślnie. Pani prof. zajmuje co ciekawe prawem gospodarczym, więc nie wiem czemu ma być ukarana. A gdyby nawet była medykiem lub biologiem to też ma prawo uważać inaczej niż mainstream. Najwyraźniej zwolennicy afirmacji homoseksualizmu tworzą teorie niefalsyfikowalne, więc zgodnie z teorią Poppera nienaukowe.
 

Nika

Member
32
2
Nie chcę się wtrącać, ale kim są "kulturowi marksiści"?

I na czym polega afirmacja homoseksualizmu? Są to są. Podobnie jak i wszelkiego rodzaju trans. Nie ma czego roztrząsać
 

Cyberius

cybertarianin, technohumanista
1 441
36
Anna Grodzka sympatyczna wydaje się tylko w sejmie w świetle fleszy, w otoczeniu innych posłów, jest nawet niewzwykła w dobrym tego słowa znaczeniu, ale spotkana przypadkowo np w toalecie, na basenie , w pociągu traci swój urok, jest fajna tylko na chwilę.

no tak kobieta krytykuje kobietę, znamy to:)
Poważniej. Nie wiem czy jest sympatyczna, ja sam żartowałem sobie z niej kiedyś. Ale żartowanie to raz, a respektowanie prawa innych do robienia ze swoim ciałem co im się tylko podoba -to dwa. Pis stał się partią broniącą interesów instytucji kościoła katolickiego i tyle. Już woli nawet słynną aborcjonistkę Nowicką od transerki Grodzkiej. A kiedyś miała to być partia zmiany i wielu ludzi nawet w wierzyło.
 

Polacco

Active Member
132
76
Pawłowicz i Korwin nie znają historii łacińskiej cywilizacji, pierwszym znanym z przekazów transerem był Sporus -bagatelka żył 2 tysiące latek temu, a imperium zawaliło się od krześciajństwa a nie od transerów. Mało tego, wielu uważa że to mąż Sporusa /Sporusy wprowadził cywilizację grecką do Rzymu, i to dzięki niemu przeniknęła ona do cywilizacji europejskiej.

Ja rozumiem że każdy antykatolik uważa się za intelektualistę ale są jakieś granice śmieszności.
 

Cyberius

cybertarianin, technohumanista
1 441
36
Ja rozumiem że każdy antykatolik uważa się za intelektualistę ale są jakieś granice śmieszności.

i co tu niby śmiesznego? Transeksualiści, tranwestyci i homoseksualiści nie są niczym nowym. Istnieli od tysięcy lat -najczęściej na dworach i wśód elit i świat się od nich i od ich praktyk nie zawalił. Natomiast publiczne znieważanie ludzi co czyni przykładowa pani Pawłowicz nie jest niczym śmiesznym -a wśród ludzi dobrze wychowanych jedynie ubywa jej punktów.
Egregor traci siły i nie ma się co nakręcać -trzeba wyluzować i tyle.
 

niewolnikzlozonosci

New Member
13
0
Janusz Korwin-Mikke jest utopistą, a jego poglądy są równie nieostrożne co obecnych władz. Chociaż jeżeli on obejmie rządy to akurat te pomysły co ma mi na złe nie wyjdą, tak jak obecne rządy na złe mi nie wychodzą. Bałbym się tylko tego kto chce zniewolić i podporządkować sobie wszystkich, a porządek który zaprowadzi sprowadzi na jemu podporządkowanych wieczne męki i długie życie (w tych mękach).
 

father Tucker

egoista, marzyciel i czciciel chaosu
2 337
6 516
Jak dla mnie Krzysztof Bęgowski alias Anna Grodzka może sobie przyszyć płetwę grzbietową i zacząć podawać się za żarłacza błekitnego, mnie to wsio ryba. To co zwraca moją uwagę, to to że to jest pierdolona komunistyczna świnia, a prawdopodobnie nawet agent PRL-owskiego wywiadu wojskowego. A dla takich bydląt normalny człowiek może mieć tylko pogardę
 
D

decha_131

Guest
Nie chcę się wtrącać, ale kim są "kulturowi marksiści"?

Ci którzy zastąpili marksistowską walkę o robotników, walką o mniejszości seksualną.


I na czym polega afirmacja homoseksualizmu? Są to są. Podobnie jak i wszelkiego rodzaju trans. Nie ma czego roztrząsać

Afirmacja polega na promowaniu związków partnerskim i tym podobnych.


Już woli nawet słynną aborcjonistkę Nowicką od transerki Grodzkiej.

Akurat PiS w tym głosowaniu się wstrzymał, tak mi się wydaje. Grodzka i Nowicka - między dżumą, a cholerą. Nowicka - pseudo-człowiek mający krew na rękach, a Grodzka który kariere osiągnął tylko przez obciętego penisa (przynajmniej oficjalny, nawet oficjalne media są wątpliwe do tego). Nie miałbym nic przeciwko jakby się znał się na czymś, mogę wtedy poprzeć nawet zoofila i nekrofila. Szef niemieckiego MSZ jest pedałem i nie mam nic ze względu na jego orientację. Jest - no trudno, ale nie został ministrem z powodu, że jest pedałem. I to szanuje.

Bałbym się tylko tego kto chce zniewolić i podporządkować sobie wszystkich, a porządek który zaprowadzi sprowadzi na jemu podporządkowanych wieczne męki i długie życie (w tych mękach).

Tak, tak, Korwin to komuch, tylko łagry zamiast na Syberii, zrobi na Marsie.
 
Do góry Bottom